Reformáció és nemzetpolitika

2017. október 20., címkék: reformátusok lapja, szűcs attila, szücs attila

Református helyszínen tartotta meg legutóbbi tanácskozását a Nemzeti Gazdasági és Társadalmi Tanács (NGTT). A szervezetről annak soros elnökét, Szücs Attila presbitert, a Magyarországi Református Egyház (MRE) Zsinata Gazdasági Bizottságának tagját kérdeztük.

Reformáció és nemzetpolitika

2017. október 20., címkék: reformátusok lapja, szűcs attila, szücs attila

Csak az egyház!

2011. szeptember 23., címkék: Rendkívüli Zsinat 2011, szücs attila, reformátusok lapja, balatonszárszó

Tegyük félre az egónkat és a pesszimizmusunkat, és az optimista cipőgyári üzletkötő példája lebegjen előttünk – erre kéri zsinati képviselőtársait és egyházunk vezetőit Szücs Attila vállalkozó, a rendkívüli zsinati ülés kezdeményezője.